تلفن : ۸۶۱۷۴۱۶۷-۰۲۱ , ۸۶۱۷۴۲۶۱-۰۲۱
ایمیل : info@tidasalamat.com

درباره ما

شرکت تیدا سلامت ایرانیان در سال 1398با هدف تولید ،توزیع ، واردات و صادرات انواع مکمل ها ، افزودنی ها ، خوراک دام و طیور و خوراک آماده مصرف حیوانات خانگی در تهران راه اندازی گردید . مدیران و صاحبان سرمایه شرکت با توجه به تجارب گران مایه بدست آمده در حوزه های دارو و واکسن و مواد بیولوژیک دامپزشکی از ابتدای کار ، هدف خود را بر ارائه بهترین های این صنعت قرار دادند. رویکرد مدیران شرکت در حوزه های تخصصی باعث گردید به سرعت بر سبد محصولات بهداشتی در شاخه های صنایع غذایی ، پزشکی و دامپزشکی افزوده گردد.

استفاده از توانمندی های استانی سرآمدان توزیع استانی و کارخانجات خوراک دام و طیور در توزیع محصولات شرکت تیدا سلامت فرصت استفاده یکنواخت و بدون کاستی کیفی و کمی را در سراسر این خطه پر گوهر (ایران) فراهم نموده و اینک تمام مصرف کنندگان با اطمینان از کیفیت محصولات و همچنین روند تهیه سریع و امن در بستر یکنواخت توزیع کالا در هر استان اقدام به استفاده از کالاهای سبد های مختلف شرکت را می نمایند.

تیم فروش و تیم مارکتینگ شرکت ارتباط موثر بین تک تک حلقه های زنجیره تولید ، توزیع و مصرف را تسریع می نماید . تیم تحقیق و تولید شرکت (R&D) نیز با توجه به مطالب علمی جدید و بهره گیری از تجارب گرانمایه همکاران ( کلینیسین ها و مهندسین تولید )اقدام به نوآوری های در زمینه فرمولاسیون با توجه به نیاز های به روز صنایع مختلف را سر لوحه خویش قرار داده اند.

استفاده از ابتکارات حوزه های مالی و ارسال بار و رسیدن سریع و با کیفیت کالا از دست آوردهای همکاران مالی شرکت می باشد که با بهره گیری از بسترهای قانونی و مالیاتی کشور گام شگرفی در پاسخگویی به نیاز های توزیع کننده و مصرف کنندگان کشور را تضمین می نماید.

در انتها لازم به ذکر است شرکت تیدا سلامت ایرانیان از همه متخصین امر در صنعت دام و طیور و آبزیان و صنایع غذایی و بهداشتی دعوت به عمل می آورد با ایده های نوآورانه خویش این شرکت را جهت بهبود عملکرد راهنمایی و یاری نمایند.